ul. Krakowska 4a, Michałowice, Kraków

Strzyżenie

StrzyżenieNasi styliści dobierają fryzury indywidualnie, w zależności od oczekiwań każdej Klientki. Oferujemy strzyżenie od lekkiego odświeżenia po całkowitą zmianę wizerunku. Oferujemy zmianę wizerunku, która będzie współgrała z kształtem twarzy, rodzajem włosów, karnacją, temperamentem oraz wymaganiami codziennych obowiązków.

Mamy pełną świadomość, iż każda z przychodzących do nas kobiet pragnie być jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Z całą starannością staramy się sprostać temu trudnemu zadaniu, dokładając wszelkich starań, aby nasze klientki zawsze były zadowolone. Nasze fryzjerki są w stanie doradzić klientce, jaka fryzura byłaby dla niej odpowiednia.

Wskazania:

  • Odświeżenie wizerunku

Przeciwwskazania:

  • brak

Modelowanie to zabieg fryzjerski, który ma na celu nadanie kształtu fryzurze, zwykle polega na odpowiednim uniesieniu włosów tuż przy nasadzie i nadanie im właściwego kierunku. Często zdarza się, że panie mają dobrze ostrzyżone włosy, ale mimo tego nie potrafią ułożyć właściwej fryzury. W czasie modelowania stosowane są profesjonalne środki utrwalające fryzurę, nadając włosom objętości i puszystości. Często stosowane są różnego rodzaju nabłyszczacze. Wszystko po to, aby fryzura wykonana przez fryzjera była elegancka. Trwałość fryzury, dzięki zastosowaniu najlepszych kosmetyków utrwalających jest duża, nawet do kilku dni – w zależności od rodzaju włosów i fryzury.

Wskazania:

  • odpowiednie ułożenie włosów

Przeciwwskazania:

  • delikatne i łamliwe włosy
strzyzenie