ul. Krakowska 4a, Michałowice, Kraków

O Nas

Lejdis

Czas… a właściwie jego brak u każdego z nas, zaowocował powstaniem miejsca MAGICZNEGO… gdzie możesz przy jednej wizycie zadbać o swoje ciało, włosy, nastrój… Farbujesz włosy? Dlaczego nie skorzystać z usług specjalisty kosmetologa!? W trakcie czekania specjalistka wykona manicure, pedicure i wiele innych zabiegów!

Gabinet istnieje na rynku od 2012 roku.

Magiczne miejsce

Magiczne miejsce tworzą u nas MAGICZNI LUDZIE:) Uśmiechnięta stylistka fryzur, profesjonalny fizjoterapeuta i specjalista kosmetologii udzielą fachowej porady, wykonają usługi na najwyższym poziomie. Zabiegi wykonasz w atmosferze relaksu, zapachu aromatycznej kawy i przy relaksującej muzyce…

Stosujemy kosmetyki z najwyższych półek: GERnetic, Epionce, ColoreSince. Korzystamy z superprofesjonalnej aparatury na światowym poziomie. Poziom naszych usług porównywalny jest do wielu salonów światowych marek. Usługi fryzjerskie są unikatowe, często niedostępne w innych salonach.

Indywidualne podejście

Pakiety

Indywidualne podejście do Klienta pozwala nam na opracowanie pakietów profilaktycznych dedykowanych do konkretnych włosów, skóry, ciała, potrzeb relaksacyjnych…

KARTA STAŁEGO KLIENTA pozwoli Ci na skorzystanie z promocji, a BONY PREZENTOWE na obdarowanie kogoś bliskiego prezentem, który zaspokoi jego potrzebę estetyki i relaksu.

Czytelnia Lejdis

Zadbaj o swój spokój ducha

Uwielbiasz książki? Lubisz zatopić się w magiczny świat szeleszczących kartek?

Zapraszamy do nas!

W miłej atmosferze, przy dobrej kawie / herbacie, oczekując na usługę kosmetyczna lub fryzjerską lub będąc w jej trakcie – weź w dłoń książkę z naszej biblioteczki i …… zrelaksuj się! Jeśli jesteś osobą, która lubi się wyciszyć – poproś nasz personel o ciszę i skup się na przyjemności czytania – w tym czasie nikt nie może Ci przeszkadzać! Każdy z nas będzie się starał by ta magiczna chwila z książką była zakłócana tylko niezbędnymi czynnościami wymaganymi zabiegiem;)

Jeśli książka Cię wciągnie – weź ją do domu i po przeczytaniu – podrzuć ją do nas, tak by inni też mieli szansę ją przeczytać;)

A jeśli masz w domu zbędne książki – możesz również przywieźć do nas! Kolejny Klient / Klientka na pewno z chęcią skorzysta!

12792336_1703682936541277_350658744486925402_o
Nasz Zespół

kawitacja
Aleksandra

Kosmetyka, Pielęgnacja paznokci

Luiza
Luiza

Tatuaż, Cover tatuażu, Piercing, Makijaż permanentny

Aneta
Aneta

Kosmetyka, Masaże

kawitacja
Ewelina

Kosmetyka, Pielęgnacja paznokci

Wiola
Wiola

Fryzjer

Kamila
Kamila

Pielęgnacja paznokci, rzęsy

Barbara
Barbara

Fryzjer